Kõik KODA Ehitus OÜ töötajad, alates paigaldusmeeskonnast ja lõpetades juhtkonnaga, moodustavad noore, ambitsioonika ja teotahtelise meeskonna. Oleme uhked oma saavutuste üle ja tunneme siirast rõõmu pidevast arengust. Töötajate pädevuse tagavad erialane kõrgharidus, pidevad täienduskoolitused ja aastatega kogunenud praktilised teadmised. 

Joonas Kosk

Projektijuht

joonas.kosk@kodaehitus.ee
Ettevõttes alates aastast 2012

Andre Kesküll

Projektijuht

andre.keskyll@kodaehitus.ee
Ettevõttes alates aastast 2019

Gert Kotsar

Projektijuht

gert.kotsar@kodaehitus.ee
Ettevõttes alates aastast 2022

Kert Kamar

Objektijuht

kert.kamar@kodaehitus.ee
Ettevõttes alates aastast 2017

Peeter Eelma

Objektijuht

peeter.eelma@kodaehitus.ee
Ettevõttes alates aastast 2022

Raido Tiisväli

Objektijuht

raido.tiisvali@kodaehitus.ee
Ettevõttes alates aastast 2021

Natalja Loginova

Insener-eelarvestaja

natalja.loginova@kodaehitus.ee
+372 881 1150
Ettevõttes alates aastast 2022

Katrin Kibbar

büroojuht-raamatupidaja

katrin.kibbar@kodaehitus.ee
+372 881 1150
Ettevõttes alates aastast 2015

Üllar Aun

Tegevjuht

yllar.aun@kodaehitus.ee
+372 513 9217
Ettevõttes alates aastast 2022