Kõik KODA Ehitus OÜ töötajad, alates paigaldusmeeskonnast ja lõpetades juhtkonnaga, moodustavad noore, ambitsioonika ja teotahtelise meeskonna. Oleme uhked oma saavutuste üle ja tunneme siirast rõõmu pidevast arengust. Töötajate pädevuse tagavad erialane kõrgharidus, pidevad täienduskoolitused ja aastatega kogunenud praktilised teadmised. 

Joonas Kosk

Joonas Kosk

Projektijuht

joonas.kosk@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2012

Siim Bokka

Siim Bokka

Projektijuht

siim.bokka@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2015

Martin Dubov

Martin Dubov

Objektijuht

martin.dubov@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2016

Andre Kesküll

Andre Kesküll

Objektijuht

andre.keskyll@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2019

Kert Kamar

Kert Kamar

Objektijuht

kert.kamar@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2017

Henno Voksep

Henno Voksep

Automaatik

henno.voksep@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2010

Tiina Mäe

Tiina Mäe

Teadus-arendusjuht

tiina.mae@kodaehitus.ee  +372 553 9797  Ettevõttes alates aastast 2021

Margus Välja

Margus Välja

Hooldusjuht

margus.valja@kodaehitus.ee +372 569 14757 Ettevõttes alates aastast 2015

Nadezda Grigorenko

Nadezda Grigorenko

Eelarvestaja

nadezda.grigorenko@kodaehitus.ee +372 881 1150 Ettevõttes alates aastast 2018

Marko Vesi

Marko Vesi

Hooldustehnik

marko.vesi@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2016

Taavi Christopher Tuisk

Taavi Christopher Tuisk

Hooldustehnik

taavi.c.tuisk@kodaehitus.ee Ettevõttes alates aastast 2020

Katrin Kibbar

Katrin Kibbar

büroojuht-raamatupidaja

katrin.kibbar@kodaehitus.ee +372 881 1150 Ettevõttes alates aastast 2015

Mait Mäe

Mait Mäe

Juhataja

mait.mae@kodaehitus.ee +372 881 1152 Ettevõttes alates aastast 2002