KODA Ehitus

KODA Ehitus OÜ ajalugu ulatub 2002. aasta sügisesse, kui alustasime tegevust ärinimega Koda Contracting OÜ.
Alates 2004. aastast kannab ettevõte oma praegust ärinime KODA Ehitus OÜ.

Tegevus, põhimõtted ja eesmärk

KODA Ehitus OÜ ajalugu ulatub 2002. aasta sügisesse, kui alustasime tegevust ärinimega Koda Contracting OÜ. Alates aastast 2004 kannab ettevõte oma praegust ärinime KODA Ehitus OÜ.
KODA Ehitus OÜ põhitegevusalaks on ehitamine. Lisaks pakume oma klientidele ka ehituse eriosade – ventilatsioon, automaatika, jahutus, küte ja VK süsteemide – projekteerimist, väljaehitust ja hooldust. Oleme orienteeritud oma klientide rahulolule ning meie igapäevatöö aluseks on järgmised põhimõtted:

  • meeldiv suhtlus ja pühendumine
  • asjaajamise kiirus ja lihtsus
  • kohusetunne
  • kindlad kokkulepped

Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda kõikidele oma klientidele kvaliteetset tulemust, usaldusväärsust ja pikka ärisuhet.

Materjalid, tehnoloogiad, keskkond ja kvaliteet

Hoone ja selle tehnosüsteemide ehitus eeldavad väga head oskust projekte analüüsida, projekteeritud materjale ja seadmeid vajadusel ümber hinnata ja asendada ning rakendada õigeid tehnoloogiaid selleks, et saavutada optimaalne tulemus ja säästa kliendi raha.
Oma töös kasutame ainult hea kvaliteediga ning meile tuntud seadmeid ja materjale. Kvaliteet tähendab kõikidele nõuetele vastavat ja optimaalset tulemust. Objektidel tagavad kõikidele ehitusnormidele ja headele tavadele vastava ehitustöö meie kvalifitseeritud paigaldustöölised ning heade pädevustega objekti- ja projektijuhid.

Juhtimissüsteem

Aprillis 2008 alustas ettevõte integreeritud juhtimissüsteemi juurutamisega. 14. juulil 2008 väljastas sertifitseerimisettevõte Bureau Veritas Eesti OÜ vastavad sertifikaadid ja kinnitas sellega KODA Ehitus OÜ juhtimissüsteemi vastavust rahvusvahelistele ISO standarditele. Täna omab ettevõte järgnevaid sertifikaate: ISO 9001:2015; ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018.

KODA Ehitus täna

Tänu kvaliteetsele tööle ja paindlikule hinnapoliitikale oleme saavutanud kindla positsiooni Eesti ehitusturul. Meie tellijateks on erainvestorid, riigiasutused, eritöid teostame ka teistele tuntud peatöövõtufirmadele. Tänaseks oleme arvestatav ehituse- ja eritöödega tegelev ettevõte nii tsiviil- kui tööstusehituses.
Lisaks oleme oma pikaajaliste teadmiste ja kogemuste baasilt ning ambitsioonika meeskonnaga panustamas innovatiivsetesse lahendustesse ja teadmistepõhise ehituse edendamisse. Meie erilise tähelepanu all on ressursside säästliku kasutamise juures ehituse ja hoonete haldamise digitaliseerimine ning taastuvenergia rakendused.